Δευτέρα 25 Ιουνίου 2018

Σάρωσε η Αναγέννηση Λιβαδειάς με δύο χρυσά και δύο χάλκινα στο Πανελλήνιο Βadminton u13

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
2 ΧΡΥΣA ΚΑΙ 2 ΧΑΛΚΙΝA ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ BADMINTON U13
  Με 2 χρυσά και 2 χάλκινα έκλεισε η χρονιά στο badminton στο τελευταίο πανελλήνιο πρωτάθλημα στην κατηγορία U13 που ολοκληρώθηκε στην πόλη του Πύργου την Κυριακή 24-6.
Ο Περγαντίνας Κωνσταντίνος με τον Μπαμπλέκο Αναστάση πήραν την πρώτη θέση και το χρυσό στο διπλό. Οι πρωταθλητές στο διπλό κατέκτησαν τις θέσεις 5/8 στο απλό .
O Σακελλαρίου Ηρακλής με την Λαμπίδη Ναταλία κατέκτησαν την τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο στο μικτό.