Eδώ... ξεπετάγεται η είδηση


Δευτέρα, 22 Οκτωβρίου 2018

Τα Αποτελέσματα και οι Βαθμολογίες σε Α’ και Β’ κατηγορία Βοιωτίας

permissos.grΤα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε α’ και β’ κατηγορία Βοιωτίας είναι:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

5η αγωνιστική

Κεραυνός – Ένωση 0-2

Μαυρομμάτι – Θήβα 1-0

Υψηλάντης – Δήλεσι 1-0

Κιθαιρώνας – Παρνασσός 3-0

Κόκκινο – Απόλλων 2-1

Πλαταιές – Παναλίαρτος 0-0

Ορχομενός – Ολυμπιάδα 1-1

Κυπάρισσος – Αρματηλάτης 2-0

Η βαθμολογία

(σε 5 αγώνες)

Ένωση——————–10-3———–15

——————————————————

Κιθαιρώνας————–14-4———–13

Παρνασσός—————7-4———–12

Ορχομενός—————14-4———-11

Κεραυνός—————–8-7————-9

——————————————————-

Ολυμπιάδα—————8-4————-8

Παναλίαρτος————-6-5————-7

Κυπάρισσος————–6-8————7

Θήβα———————–8-7———–6

Κόκκινο——————–7-8————-6

Υψηλάντης—————-5-13————-6

——————————————————-

Δήλεσι———————2-5————4

Μαυρομμάτι————–1-6————4

Απόλλων——————5-10————3

Αρματηλάτης————-6-12————1

——————————————————–

Πλαταιές——————-0-6————-1

6η αγωνιστική

Θήβα – Κιθαιρώνας

Ένωση – Κόκκινο

Παρνασσός – Ορχομενός

Ολυμπιάδα – Δήλεσι

Αρματηλάτης – Υψηλάντης

Απόλλων – Κυπάρισσος

Μαυρομμάτι – Πλαταιές

Παναλίαρτος – Κεραυνός

Οι σκόρερς

7 γκόλ: Πλακίδας Μ. (Κιθαιρώνας)

4 γκολ: Αλεξανδρής (Α.Ε.Ο.), Καλλιώρας (Ένωση), Τσοπανέλης (Κιθαιρώνας)

3 γκολ: Άρα (Υψηλάντης), Λαζάρου Κ. (Κυπάρισσος), Ζαφειρόπουλος (Ολυμπιάδα), Παπαδημητρίου (Κεραυνός), Τσιώλης Κ. (Θήβα), Καναρής (Αρματηλάτης), Κόκα (Κόκκινο), Φιλίππου (Κόκκινο), Χρήστου (Απόλλων), Χρήστου (Α.Ε.Ο.),

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α’ όμιλος

2η αγωνιστική

Χώστια – Παμβαγιακός 1-4

Πανδαυλειακός – Πανγεωργικός 0-0

Λεοντάρι – Πήγασος 1-0

Π.Α.Ο.Κ. – Κάστρο 4-1

Νίκη Λαφ. – Άσκρη 1-4

Ρήξη – Ελικώνας 1-6

Βαθμολογία

(σε 3 αγώνες)

Παμβαγιακός————12-1—-9

Ελικώνας——————9-3——7

——————————————–

Πανγεωργικός———–4-1—–7

Πανδαυλειακός———-5-3—–5

Άσκρη———————-6-4—–4

Λεοντάρι——————-3-3——4

Κάστρο——————–4-5——4

Πήγασος——————-2-3——3

Π.Α.Ο.Κ.——————-6-9——3

Νίκη Λαφ.—————–4-7—–3

Χώστια———————2-7——-1

Ρήξη————————1-12——-0

4η αγωνιστική

Ελικώνας – Π.Α.Ο.Κ.

Άσκρη – Πανδαυλειακός

Ρήξη – Λεοντάρι

Παμβαγιακός – Πανγεωργικός

Πήγασος – Νίκη Λαφ.

Κάστρο – Χώστια

β’ όμιλος

3η αγωνιστική

Αναγέννηση – Επαμεινώνδας 1-3

Δόξα Μουρ. – Δάφνη Ερ. 1-3

Ιωνικός – Ηρακλής 1-2

Μελισσοχώρι – Ελλοπιακός 1-2

Πελοπίδας – Ελεώνας 2-2

Σκούρτα – Οινόφυτα 3-1

Βαθμολογία

(σε 3 αγώνες)

Σκούρτα—————-7-3——9

Δάφνη Ερ.————6-3——7

—————————————–

Ελλοπιακός———–4-2——-7

Ηρακλής—————5-4——6

Μελισσοχώρι———4-3——6

Πελοπίδας————8-5——5

Επαμεινώνδας——-6-4——-5

Ελεώνας—————3-4——-2

Ιωνικός——————4-6——1

Οινόφυτα—————5-8——1

Δόξα Μουρ.————2-6——0

Αναγέννηση Σχ.——2-8——-0

4η αγωνιστική

Οινόφυτα – Επαμεινώνδας

Ηρακλής – Αναγέννηση

Μελισσοχώρι – Δόξα Μουρ.

Δάφνη – Ιωνικός

Ελλοπιακός – Πελοπίδας

Ελεώνας – Σκούρτα

stereasports.gr

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΤΑ ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ