Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην α” κατηγορία (18η αγωνιστική), στην β” κατηγορία καθώς επίσης και οι σκόρερς στην α” είναι:
Α’ Κατηγορία
18η αγωνιστική
Ορχομενός – Κιθαιρώνας 0-1
Δάφνη – Π.Α.Ο.Κυριακίου 2-1
Απόλλων Ακρ. – Αναγέννηση 0-0
Θήβα – Αμβρυσσέας 4-2
Παρνασσός – Ένωση 2-1
Δήλεσι – Επαμεινώνδας 1-0
Παναλίαρτος – Κόκκινο 2-4
Ύπατο – Παμβαγιακός 2-2
Βαθμολογία
(σε 18 αγώνες)
1 Θήβα 55 -7 52
2 Κιθαιρώνας 35 -14 40
3 Παρνασσός 32 -17 38
4 Παμβαγιακός 24 -20 31
5 Ένωση 41 -18 30
6 Αναγέννηση 26 -21 27
7 Νέος ΠΑΟΚ 24 -27 25
- Αμβρυσσέας 38 -29 25
- Δήλεσι 27 -22 25
- Δάφνη Ερ. 26 -31 25
- Κόκκινο 28 -33 25
12 Επαμεινώνδας 24 -29 17
13 Απόλλων Ακρ. 13 -21 16
14 Ύπατο 17 -39 15
15 Ορχομενός 12 -43 8
16 Παναλίαρτος 5 -56 0
* Η Ένωση έχει -2 βαθμούς
19η αγωνιστική
Κιθαιρώνας – Π.Α.Ο.Κυριακίου
Αναγέννηση – Ορχομενός
Αμβρυσσέας – Δάφνη
Ένωση – Απόλλων Ακρ.
Επαμεινώνδας – Θήβα
Κόκκινο – Παρνασσός
Ύπατο – Δήλεσι
Παμβαγιακός – Παναλίαρτος
ΣΚΟΡΕΡΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
16 γκολ: Πλακίδας Χ. (Αμβρυσσέας)
13 γκολ: Δαμπάνης (Κόκκινο), Ζαφειρόπουλος (Δήλεσι)
12 γκολ: Λελούδας (Δάφνη), Βυλλιώτης (Θήβα)
11 γκολ: Κοτσιλής (ΠΑΟΚ, Αμβρυσσέας), Μπατσούλης (Κιθαιρώνας),
10 γκολ: Τσίγκας (Ένωση)
9 γκολ: Τσοπανέλης (Παμβαγιακός), Περιάλης Γ. (Θήβα),
8 γκολ: Κοντογόνης (Ένωση), Μακότση (Αναγέννηση), Μπινιάκος (Θήβα)
7 γκολ: Γάτσος (Παρνασσός), Θεοδωρακάκος (Αναγέννηση), Ραχούτης (Απόλλων)
6 γκολ: Πλακίδας Μ. (Αμβρυσσέας), Τσακανίκας (Επαμεινώνδας), Καφετζόπουλος (Ένωση).
5 γκολ: Νικολάου (Αμβρυσσέας), Μπότσι (Παμβαγιακός), Γκαράνης (Θήβα), Κουτσοδήμος (Θήβα), Φίλης (Κιθαιρώνας), Κομίνης (Δάφνη), Πατούχος (Δήλεσι)
4 γκολ: Μακριδόγλου (ΠΑΟΚ), Βεζυρτζόγλου (Θήβα), Φυλακτός (Αναγέννηση), Τσακανίκας (Ύπατο), Καραμπέτσος Ι. (Ένωση), Γούλας (Παρνασσός), Γκαλαμέλος (Παρνασσός), Δαμιανός (Παρνασσός),Φιλιππίδης (Παρνασσός).
Β’ Κατηγορία
α’ όμιλος
14η αγωνιστική
Παύλο – Πήγασος 0-2
Λεοντάρι – Πανγεωργικός
Κυπαρισσός – Υψηλάντης
Νίκη Λαφ. – Πανδαυλειακός 3-1
Παναθηναϊκός – Θεσπιακός 0-2
Ρεπό: Κάστρο
Βαθμολογία
(σε 13 αγώνες)
1 Θεσπιακός 49 -12 39
2 Νίκη Λαφ. 28 -13 33
3 Πήγασος 27 -18 23
4 Πανδαυλειάκος 28 -25 21
5 Πανγεωργικός* 14 -9 18
6 Παναθηναϊκός 20 -21 16
7 Κυπαρισσός 17 -22 13
8 Παύλο 10 -25 12
9 Λεοντάρι* 13 -19 9
10 Υψηλάντης 15 -34 4
11 Κάστρο* 13 -36 -3
*Έχει κάνει το ρεπό
# Το Κάστρο ξεκίνησε με -8 βαθμούς
15η αγωνιστική
Πήγασος – Πανγεωργικός
Υψηλάντης – Παύλο
Κάστρο – Λεοντάρι
Πανδαυλειακός – Κυπαρισσός
Νίκη Λαφ. – Παναθηναϊκός
Ρεπό: Θεσπιακός
β’ όμιλος
14η αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Θωμά – Αρματηλάτης
Άσκρη – Ελλοπιακός 1-3
Ηρακλής – Ελεώνας 3-0
Ιωνικός Αστέρας – Δερβενοχώρια
Πλαταιές – Ολυμπιάδα Οιν. 2-1
Δόξα Μουρ. – Μαυρομμάτι 2-1
Βαθμολογία
(σε 14 αγώνες)
1 Πλαταιές 35 -6 36
2 Αρματηλάτης 38 -16 33
- Δόξα Μουρ 32 -12 33
4 Ολυμπιάδα Οιν. 34 -18 25
- Κεραυνός Αγ. Θωμά 14 -11 25
6 Ηρακλής 24 -19 21
- Ελλοπιακός 21 -29 18
8 Ιωνικός 29 -21 16
9 Ελεώνας 21 -38 13
10 Δερβενοχώρια 16 -30 9
11 Μαυρομμάτι 15 -44 3
- Άσκρη 13 -46 3
15η αγωνιστική
Αρματηλάτης – Ελλοπιακός
Ελεώνας – Κεραυνός Αγ. Θωμά
Δερβενοχώρια – Άσκρη
Ολυμπιάδα Οιν.- Ηρακλής
Μαυρομμάτι – Ιωνικός Αστέρας
Πλαταιές – Δόξα Μουρ.
StereaSports